Zoeken

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!
VITASYS
Perenmarkt 6
1681 PG Zwaagdijk Oost
Bel : 0228 594080
Email : info@vitasys.nl
Ga naar pagina:     2  
SFP+Optical UTA 16Gb FC Shortwave SFP+Optical UTA 16Gb FC Shortwave
Merk : NetApp
Productnummer : X6602A-R6
Groep : Nieuwe producten
€2.416,84(excl. BTW)
€2.924,38(incl. BTW)
Cable 12Gb Mini SAS HD to HD 5m -C Cable 12Gb Mini SAS HD to HD 5m -C
Merk : NetApp
Productnummer : X66034A-C
Groep : Nieuwe producten
€1.237,90(excl. BTW)
€1.497,86(incl. BTW)
Cable LC-LC OM4.5m Cable LC-LC OM4.5m
Merk : NetApp
Productnummer : X66250-5
Groep : Nieuwe producten
€568,42(excl. BTW)
€687,79(incl. BTW)
Cable LC-LC OPT OS2.5M -C Cable LC-LC OPT OS2.5M -C
Merk : NetApp
Productnummer : X66260-5-C
Groep : Nieuwe producten
€324,22(excl. BTW)
€392,31(incl. BTW)
SFP 16Gb FC Longwave SFP+Optical -C [Ca SFP 16Gb FC Longwave SFP+Optical -C [Ca
Merk : NetApp
Productnummer : X6601A-R6-C
Groep : Nieuwe producten
€5.724,22(excl. BTW)
€6.926,31(incl. BTW)
SFP+FC Optical 16Gb SFP+FC Optical 16Gb
Merk : NetApp
Productnummer : X6596-R6
Groep : Nieuwe producten
€2.416,84(excl. BTW)
€2.924,38(incl. BTW)
SFP+Optical UTA 16GbE LongReach C SFP+Optical UTA 16GbE LongReach C
Merk : NetApp
Productnummer : X65403-C
Groep : Nieuwe producten
€6.345,26(excl. BTW)
€7.677,76(incl. BTW)
Bridge ATTO 7500N FC-SAS 1SR 1LR SFP -C Bridge ATTO 7500N FC-SAS 1SR 1LR SFP -C
Merk : NetApp
Productnummer : X1613B-MC-C
Groep : Nieuwe producten
€24.701,06(excl. BTW)
€29.888,28(incl. BTW)
Encl 2U-24 DE224C Empty 2PSU 913W QS Encl 2U-24 DE224C Empty 2PSU 913W QS
Merk : NetApp
Productnummer : E-X5721A-QS
Groep : Nieuwe producten
€4.871,58(excl. BTW)
€5.894,61(incl. BTW)
FAS2620 HA System Premium Bundle FAS2620 HA System Premium Bundle
Merk : NetApp
Productnummer : FAS2620A-002
Groep : Nieuwe producten
€9.774,74(excl. BTW)
€11.827,44(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2