Zoeken

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!
VITASYS
Perenmarkt 6
1681 PG Zwaagdijk Oost
Bel : 0228 594080
Email : info@vitasys.nl
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
Bladesystem 10GB Lr Sfp+ For The Virtual Connect Flex-10 Ethernet Module Bladesystem 10GB Lr Sfp+ For The Virtual Connect Flex-10 Ethernet Module
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : 455886-B21
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€933,07(excl. BTW)
€1.129,02(incl. BTW)
Bladesystem 10GB Sr Sfp+ For The Virtual Connect Flex-10 Ethernet Module Bladesystem 10GB Sr Sfp+ For The Virtual Connect Flex-10 Ethernet Module
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : 455883-B21
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€524,86(excl. BTW)
€635,08(incl. BTW)
10gigabit Ethernet Sfp+ Module 1310nm Smf 10km Link Lc 10gigabit Ethernet Sfp+ Module 1310nm Smf 10km Link Lc
Merk : EXTREME NETWORKS INC
Productnummer : 10302
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€1.588,04(excl. BTW)
€1.921,53(incl. BTW)
10gigabit Ethernet Sfp+ Module 850nm Mmf 26-300m Link 10gigabit Ethernet Sfp+ Module 850nm Mmf 26-300m Link
Merk : EXTREME NETWORKS INC
Productnummer : 10301
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€950,95(excl. BTW)
€1.150,65(incl. BTW)
HP 24-Port GBE SFP Ext A7500 Module HP 24-Port GBE SFP Ext A7500 Module
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : JD234A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€13.286,02(excl. BTW)
€16.076,08(incl. BTW)
HP 4-Port 10-GBE SFP+ A5800 Module HP 4-Port 10-GBE SFP+ A5800 Module
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : JC091A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€2.970,88(excl. BTW)
€3.594,76(incl. BTW)
HP 2-Port 10-GBE SFP+ A5800 Module HP 2-Port 10-GBE SFP+ A5800 Module
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : JC092B
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€1.861,32(excl. BTW)
€2.252,20(incl. BTW)
HP 16-Port Gig-T A5800 Module HP 16-Port Gig-T A5800 Module
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : JC094A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€1.861,32(excl. BTW)
€2.252,20(incl. BTW)
HP 16-Port SFP A5800 Module HP 16-Port SFP A5800 Module
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : JC095A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€1.489,20(excl. BTW)
€1.801,93(incl. BTW)
HP 1-Port Enhanced Serial SIC A-MSR Module HP 1-Port Enhanced Serial SIC A-MSR Module
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : JD557A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€222,94(excl. BTW)
€269,75(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste