Zoeken

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!
VITASYS
Perenmarkt 6
1681 PG Zwaagdijk Oost
Bel : 0228 594080
Email : info@vitasys.nl
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
Ethernet Cable Cat5e Rj45 M/m 1.2m Ethernet Cable Cat5e Rj45 M/m 1.2m
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : C7533A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€5,34(excl. BTW)
€6,46(incl. BTW)
FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 0.5m FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 0.5m
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : AJ833A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€45,18(excl. BTW)
€54,67(incl. BTW)
FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 1m FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 1m
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : AJ834A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€48,14(excl. BTW)
€58,25(incl. BTW)
FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 2m FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 2m
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : AJ835A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€51,85(excl. BTW)
€62,74(incl. BTW)
FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 5m FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 5m
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : AJ836A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€65,92(excl. BTW)
€79,76(incl. BTW)
FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 15m FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 15m
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : AJ837A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€93,32(excl. BTW)
€112,92(incl. BTW)
FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 30m FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 30m
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : AJ838A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€126,42(excl. BTW)
€152,97(incl. BTW)
FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 50m FC Cable Multi-mode OM3 LC/LC 50m
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : AJ839A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€159,24(excl. BTW)
€192,68(incl. BTW)
Copper Cable 3m Sfp+ 10GBe For The Virtual Connect Flex-10 Ethernet Module Copper Cable 3m Sfp+ 10GBe For The Virtual Connect Flex-10 Ethernet Module
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : 487655-B21
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€138,50(excl. BTW)
€167,59(incl. BTW)
Copper Cable 1m Sfp+ 10GBe For The Virtual Connect Flex-10 Ethernet Module Copper Cable 1m Sfp+ 10GBe For The Virtual Connect Flex-10 Ethernet Module
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : 487652-B21
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€138,98(excl. BTW)
€168,17(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste