Zoeken

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!
VITASYS
Perenmarkt 6
1681 PG Zwaagdijk Oost
Bel : 0228 594080
Email : info@vitasys.nl
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste
8GB Long Wave B-series 10km Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver 8GB Long Wave B-series 10km Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : AJ717A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€957,71(excl. BTW)
€1.158,83(incl. BTW)
Voorraad
8GB Shortwave Fc Sfp+ 1 Pack 8GB Shortwave Fc Sfp+ 1 Pack
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : AJ718A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€113,41(excl. BTW)
€137,23(incl. BTW)
Voorraad
Cisco MDS 9000 4GB FC SFP Short Wave Transceiver Cisco MDS 9000 4GB FC SFP Short Wave Transceiver
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : AE379A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€674,65(excl. BTW)
€816,33(incl. BTW)
Voorraad
HP 8GB Shortwave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver HP 8GB Shortwave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : AJ716B
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€101,26(excl. BTW)
€122,52(incl. BTW)
Voorraad
HP B-series 10GbE Short Wave SFP+ Transceiver HP B-series 10GbE Short Wave SFP+ Transceiver
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : AP823A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€1.743,91(excl. BTW)
€2.110,13(incl. BTW)
Voorraad
HP B-series 16GB SFP+ Long Wave 10km Transceiver HP B-series 16GB SFP+ Long Wave 10km Transceiver
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : QK725A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€1.915,42(excl. BTW)
€2.317,65(incl. BTW)
Voorraad
HP B-series 16GB SFP+ Short Wave Transceiver HP B-series 16GB SFP+ Short Wave Transceiver
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : QK724A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€228,43(excl. BTW)
€276,40(incl. BTW)
Voorraad
HP BladeSystem c-Class 40GB QSFP+ MPO SR4 100m Transceiver HP BladeSystem c-Class 40GB QSFP+ MPO SR4 100m Transceiver
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : 720187-B21
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€2.064,48(excl. BTW)
€2.498,02(incl. BTW)
Voorraad
HP C-series 10GbE Short Range SFP+ Transceiver HP C-series 10GbE Short Range SFP+ Transceiver
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : AP783A
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€1.123,45(excl. BTW)
€1.359,38(incl. BTW)
Voorraad
HP Intel 10GBE SFP+ SR Transceiver HP Intel 10GBE SFP+ SR Transceiver
Merk : Hewlett-Packard Enterprise
Productnummer : C3N53AA
Groep : Communicatie- & Netwerkproducten
€1.047,01(excl. BTW)
€1.266,88(incl. BTW)
Voorraad
Ga naar pagina:     2 3 4 5 6   Laatste