Zoeken

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!
VITASYS
Perenmarkt 6
1681 PG Zwaagdijk Oost
Bel : 0228 594080
Email : info@vitasys.nl
Ga naar pagina:     2 3 4 5  
Dell Networking Cable QSFP+to QSFP+40G Dell Networking Cable QSFP+to QSFP+40G
Merk : WYSE
Productnummer : 470-AAXI
Groep : Nieuwe producten
€464,14(excl. BTW)
€561,61(incl. BTW)
Dell Networking Cable QSFP+to QSFP+40G Dell Networking Cable QSFP+to QSFP+40G
Merk : WYSE
Productnummer : 470-AAWN
Groep : Nieuwe producten
€288,04(excl. BTW)
€348,53(incl. BTW)
Dell 5M LC-LC Multimode Optical Fibre Dell 5M LC-LC Multimode Optical Fibre
Merk : WYSE
Productnummer : 470-10645
Groep : Nieuwe producten
€43,68(excl. BTW)
€52,85(incl. BTW)
6G SAS CableMINI to HD 3M Customer Kit 6G SAS CableMINI to HD 3M Customer Kit
Merk : WYSE
Productnummer : 470-AASE
Groep : Nieuwe producten
€143,16(excl. BTW)
€173,22(incl. BTW)
8TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512e 3.5in Hotpl 8TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 512e 3.5in Hotpl
Merk : WYSE
Productnummer : 400-AHID
Groep : Nieuwe producten
€631,06(excl. BTW)
€763,58(incl. BTW)
Behind Monitor Mount for P-Series 2017 Behind Monitor Mount for P-Series 2017
Merk : WYSE
Productnummer : 83W5R
Groep : Nieuwe producten
€68,76(excl. BTW)
€83,20(incl. BTW)
Basic PDU - Single Phase - 1U - 16A - Ou Basic PDU - Single Phase - 1U - 16A - Ou
Merk : WYSE
Productnummer : A7067475
Groep : Nieuwe producten
€355,26(excl. BTW)
€429,86(incl. BTW)
APC Temperature+Humidity Sensor APC Temperature+Humidity Sensor
Merk : WYSE
Productnummer : A7418943
Groep : Nieuwe producten
€211,58(excl. BTW)
€256,01(incl. BTW)
DELL Wyse 5070 TC/Celeron J4105/4GB/16GB DELL Wyse 5070 TC/Celeron J4105/4GB/16GB
Merk : WYSE
Productnummer : 1T27C
Groep : Nieuwe producten
€726,40(excl. BTW)
€878,94(incl. BTW)
DE/BTP/Wyse 5070 TC/Pentium J5005/4GB/16 DE/BTP/Wyse 5070 TC/Pentium J5005/4GB/16
Merk : WYSE
Productnummer : YM23G
Groep : Nieuwe producten
€790,98(excl. BTW)
€957,09(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2 3 4 5