Zoeken

Winkelwagen

  • Winkelwagen is leeg!
VITASYS
Perenmarkt 6
1681 PG Zwaagdijk Oost
Bel : 0228 594080
Email : info@vitasys.nl
Ga naar pagina:     2  
SFP+Optical UTA 16Gb FC Shortwave SFP+Optical UTA 16Gb FC Shortwave
Merk : NetApp
Productnummer : X6602A-R6
Groep : Nieuwe producten
€2.326,32(excl. BTW)
€2.814,85(incl. BTW)
Cable 12Gb Mini SAS HD to HD 5m -C Cable 12Gb Mini SAS HD to HD 5m -C
Merk : NetApp
Productnummer : X66034A-C
Groep : Nieuwe producten
€1.191,58(excl. BTW)
€1.441,81(incl. BTW)
Cable LC-LC OM4.5m Cable LC-LC OM4.5m
Merk : NetApp
Productnummer : X66250-5
Groep : Nieuwe producten
€547,36(excl. BTW)
€662,31(incl. BTW)
Cable LC-LC OPT OS2.5M -C Cable LC-LC OPT OS2.5M -C
Merk : NetApp
Productnummer : X66260-5-C
Groep : Nieuwe producten
€313,68(excl. BTW)
€379,55(incl. BTW)
SFP 16Gb FC Longwave SFP+Optical -C [Ca SFP 16Gb FC Longwave SFP+Optical -C [Ca
Merk : NetApp
Productnummer : X6601A-R6-C
Groep : Nieuwe producten
€5.513,68(excl. BTW)
€6.671,55(incl. BTW)
SFP+FC Optical 16Gb SFP+FC Optical 16Gb
Merk : NetApp
Productnummer : X6596-R6
Groep : Nieuwe producten
€2.326,32(excl. BTW)
€2.814,85(incl. BTW)
Netapp SG5760.4U 60x4TB Non-FDE Cat: D Netapp SG5760.4U 60x4TB Non-FDE Cat: D
Merk : NetApp
Productnummer : SG5760-001-240TB
Groep : Nieuwe producten
€208.488,42(excl. BTW)
€252.270,99(incl. BTW)
Base Installation All Flash FAS System Base Installation All Flash FAS System
Merk : NetApp
Productnummer : CS-INSTALL-AFF
Groep : Nieuwe producten
€14.661,06(excl. BTW)
€17.739,88(incl. BTW)
ONTAP Per-0.1TB PREMBNDL Capacity 1P -C ONTAP Per-0.1TB PREMBNDL Capacity 1P -C
Merk : NetApp
Productnummer : OS-ONTAP1-CAP1-PREM-1P-C
Groep : Nieuwe producten
€53.103,16(excl. BTW)
€64.254,82(incl. BTW)
SE Standard Part Replace 4hr Install an SE Standard Part Replace 4hr Install an
Merk : NetApp
Productnummer : CS-A2-INST-4R
Groep : Nieuwe producten
€19.773,84(excl. BTW)
€23.926,35(incl. BTW)
Ga naar pagina:     2